• Events
  • Narozeniny knihovny + swap pod knihovnou
Načítám Akce

« Všechny Akce

Narozeniny knihovny + swap pod knihovnou

24. září @ 15.00 - 19.00

ZMĚNA TERMÍNU NA 24. 9. 15-19 Narozeniny knihovny + swap pod knihovnou
Program pro celou rodinu – výtvarné dílny, divadlo, barber, pletení copánků a výměnný swap po celou dobu akce.

17.00 Panpelišky – plevel, který nevytrháš! Naše oblíbené hudební duo Anička Duchaňová (-ex Jablkoň, divadlo Anička a Letadýlko) a Anežka Kubátová (Divadlo Na zábradlí) nám opět zahrají a zazpívají ze svého letního repertoáru poetických a zároveň punkových písní.
Těšit se můžete na našeho oblíbeného barbera Filipa Orobátora (@phill_fresh_barber) a Kikki, která vám uplete copánky ((@Hikikibraids).

Pravidla swapu:
Swap neboli výměna, to je druhá šance pro oblečení a doplňky, které už nechcete, ale jinému poslouží. Kolik přineseš, tolik si odneseš. Věci můžeš donést i předem a nechat na recepci v přízemí.

Datum:
24. září